Kelionių akcijos

AMBERTURAS komanda nori būti tikra, kad Jūs išvyksite į savo svajonių kelionę. Nesvarbu, ar Jums reikalingas tik įkvėpimas ir naudingi patarimai planuojant naują nuotykį, o gal pagalba sprendžiant kelionės metu iškilusią problemą, – mūsų kelionių ekspertai visada yra čia, kad Jums padėtų. Atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite telefonu, na, o jei esate Vilniuje, kviečiame apsilankyti AMBERTURAS biure.

Egiptas

Šarm El Šeicho ir Hurgados regionų palyginimas

Pakilimas oro balionu Luksore (Egipte)

Nepažintas Egiptas – Nasero ežeras: įspūdingi gamtos peizažai, šventyklos ir žūklė, toks pavadinimas užgimė 6-tą kelionės dieną, o įspūdžių buvo tiek daug, kad reikėjo gerų trijų savaičių, kad viskas sugultų, kažkas išsitrintų ar priešingai išryškėtų.

Totas – Išminties, Mokslo, Žinių ir Mėnulio dievas

Totas – Išminties, Mokslo, Žinių ir Mėnulio dievas.

Maat (Mua, Ma) – Harmonijos, Teisingumo ir Tiesos deivė

Maat (Mua, Ma) – Harmonijos, Teisingumo, Tvarkos, Pasaulio įstatymų kūrėja, Etikos standartų sudarytoja ir Tiesos deivė.

Šu – Oro, Vėjo ir Šviesos senovės Egipto dievas

Šu – Oro, Vėjo ir Šviesos senovės Egipto dievas

Egipto migracijos kortelė

Kaip savarankiškai užpildyti atvykimo į Egiptą migracijos kortelę?

Egipto viza

Kaip savarankiškai įsigyti Egipto vizą, atvykus į Hurgados, Šarm El Šeicho, Marsa alam, Taba oro uostus?

Metro Kaire

Kairas yra didžiausias arabų miestas pagal gyventojų skaičių bei plotą, o pagal gyventojų skaičių užima net septintą vietą pasaulyje (20 mln. ir 901 tūkst. gyventojų, skaičiuojant nuo 2020 m.) ir sudaro apie 20 % visų Egipto gyventojų. Tai – labiausiai apgyvendintas miestas Egipte, dar nereiktų pamiršti, kad taip pat tūkstančiai žmonių kasdien atvyksta iš kitų provincijų, miestų į Kairą dėl darbo, gydymo ar įvairių paslaugų, nes čia įsikūrusios vyriausybinės įstaigos, ambasados, konsulatai, dauguma pagrindinių ligoninių.

Kelionių akcijos