Dauguma viešbučių yra patikrinti mūsų kolektyvo.
Susisiekite su mumis:
+370 (5) 2761188, +370 (6) 8790424
I-V: 10.00- 19.00 VI-VII: pagal susitarimą

Apie mus

Kaip Don Kichotas kelionėje nebūtų išsivertęs be ištikimojo ginklanešio Sančo Panso, taip kiekvienam mūsų reikia patikimo kompaniono, lydinčio ir remiančio kiekviename nuotykyje. Kelionių organizatorius AMBERTURAS nuo 2004 metų lydi Jus į keliones ir rūpinasi, kad kelias būtų lengvas bei užtikrintas!

Kelionė – pagal keliautoją

Kelionių organizatoriaus AMBERTURO komandos tikslas – visuomet pasiūlyti JUMS priklausančią autorinę kelionę, atitinkančią individualų poreikį ir keliavimo stilių. Galite pasirinkti iš spektro originalių programų arba su kelionių organizatoriaus AMBERTURO komandos pagalba susiplanuoti savo svajonių kelionę!

Patikimas bendrakeleivis – patarėjas visais klausimais

Kelionių organizatoriaus AMBERTURO komanda, užsakiusi ar išlydėjusi Jus į kelionę, savo darbo nebaigia. Kelionės metu gausite užtikrintą visokeriopą paramą ir atsakymus į eigoje iškilusius klausimus. Net pamestas pasas – ne pasaulio pabaiga, kai viskas išsprendžiama vienu skambučiu draugui!

Kokybė už pasiekiamą kainą

Kelionių organizatoriaus AMBERTURO klientai džiaugiasi žemais aptarnavimo mokesčiais ir aukšto lygio kultūringu servisu. Tvirtų kaip uola ilgamečių partnerysčių turizmo ir viešbučių sektoriuje dėka, kelionių organizatorius AMBERTURAS gali pasiūlyti konkurencingas kelionių paketų kainas.

Kartą pasirinkęs kelionių organizatorių AMBERTURĄ, nustosi ieškoti kitų kelionių organizatorių! Atlikta apklausa parodė, jog klientai, kartą pasirinkę kelionių organizatorių AMBERTURĄ, kreipiasi ir sekantiems nuotykiams! Kelionių organizatorio AMBERTURO komanda džiaugiasi ir rūpinasi lojaliais klientais, kaskart stebindama išskirtiniais bei originaliais pasiūlymais!

LEISKIS Į LEGENDINĘ KELIONĘ SU PATIKIMU BENDRAKELEIVIU – AMBERTURU!

  • Kelionių organizatoriaus licencija
  • Kelionių organizatoriaus AMBERTURAS, licencijos Nr. 0011833, galioja nuo 2012–04–05
  • Kelionių organizatoriaus AMBERTURAS, prievolių įvykdymo užtikrinimo paslaugų draudimo Nr. KOFG 001769 , “BTA Baltic Insurance Company” filialas Lietuvoje galioja iki 2023–04–27