Marmaris

Marmaris – „šokantis miestas“. Šis miestas kartu ir senas ir naujas. Esantis pusiasalyje, kuriame susikerta dvi: Egėjo ir Viduržemio jūros.

Čia istoriniai paminklai puikiai dera prie neaukštų, tačiau puikios klasės viešbučių. O didžiulė įlanka, iš visų pusių apsupta kalnų ir salos, suteikia puikų mikroklimatą. Dėl šios priežasties temperatūra yra šiek tiek žemesnė, lyginant su kaimyniniais regionais. Jūra čia, šaltesnė taip pat, tačiau karštą vasaros dieną, ji tik suteiks puikią galimybę atsivėsinti, o santykinis oro drėgnumas, kuris lygus nuliui Jus nelabai išvargins karščiausiais vasaros mėnesiais. Svarbiausia Marmaryje – pėsčiųjų alėja, besitęsianti nuo Marmario prieplaukos, palei visą pakrantę iki netoliese esančio Ičmeler rajono apie 12 km. Daugybė restoranų, barų, diskotekų… muzikos ir šokių, davė Marmario miestui „šokančio miesto“ vardą. Jeigu Jūs nuspręsite užsisakyti ekskursiją jachta naktį – jūs išvysite daugia-kilometrinę liniją įvairiausių švieselių, žiburėlių… Daugelis jachtų, laivų, katerių išpuoštų iliuministencinėmis švieselėmis, muzika ir smagiais keliautojais, kursuoja jūroje nuo Marmario, link šalia esančių gyvenviečių ir sugrįžta atgal į prieplauką. Visa tai sukuria šventinę atmosferą, dėl kurios taip mylimas šis miestas.

Marmaris – puiki galimybė mėgstantiems vandens sportą, gausu pasiūlymų nardymui, mėgstantiems jūrines platumas atsiras vandens slidės ar įranga buriavimui. O iš paukščio skrydžio reginiai tiesiog nepakartojami! Labiausiai įsimintina yra Marmario prieplauka, esanti ketvirta pagal dydį Turkijoje, jachtos įvairiausios, pradedant turtuolių magnatų jachtomis, kurios nuomojamos, nes patys vos kelias savaites per metus jomis naudojasi ir baigiant ilgais, dideliais laivais, siūlančiais įvairias ekskursijas ar „mini kruizus“ Viduržemio ar Egėjo jūromis. Vasaros sezono pradžioje bei sezono pabaigoje vyksta regatos: kuriose pradžioje startuoja kateriniai laivai, o galiausiai ir burinės jachtos.

[TRANSPORT_TYPE_MINI_BUS_LABEL]