Hurgados regionas

Hurghados regionas:

1) Atvykstantiems į Hurgados regioną būtina įsigyti Egipto vizą. Atvykus į Egiptą, Hurgados, Marsa alam, Kairo ar ir kitus oro uostus Egipto viza Lietuvos piliečiams kainuoja 25 USD asmeniui, mokėjimas grynais pinigais. Esant banko skyriui - galimas mokėjimas ir banko kortele. Yra kelionių organizatorių Lietuvoje, kuomet užsakoma kelionė į Egiptą, gali papildomai pasiūlyti užsakyti ir Egipto vizą, įkainis priklauso nuo kelionių organizatoriaus nuo 26 EUR iki 32 EUR asmeniui, o pati Egipto viza dažniausiai bus pateikiama atvykus į Hurgados oro uostą (jei kelionė Hurgados regione);

2) Daugiau viešbučių turinčių smėlėtas pakrantes, tai labiau priimtina šeimoms su vaikais, ar žmonėms nemokantiems plaukti ar ir norintiems smėlėtų pakrančių;

3) Arčiau išvykti į istorines ekskursijas, tokias kaip Asuanas, Luksoras, Kairas, Aleksandrija ar Nilo kruizas;

4) Aplankyti Giftun salą ir joje esančias: Mahmya, Orange Bay, Giftun vietoves;

5) Hurgados regionas didesnis, prasideda: El Gouna ir baigasi Safagos rajonais, užima apie 85 km. Nuo Hurgados iki Safagos apie 60 km, iki Makadi apie 30 km, bei iki El Gounos dar apie 25 km.

6) El Gouna - vienas iš prabangių kurortų Egipte, kuriame įrengti dirbtiniai kanalai, daugelis viešbučių prie lagūnų. Įdomūs viešbučio interjerai: su rankų darbo metaliniais, šviestuvais, įdomiomis interjero detalėmis. Dauguma viešbučių vestibilių neturi aukštų lubų, jaukiai įrengti viešbučio numeriai. El Gounoj yra vietų kur - puikus vėjas - todėl šį rajoną renkasi, ne tik prabangą labiau mėgstantys Keliautojai, bet ir kaituotojai (vėjo aitvarų) mėgėjai bei profesionalai.

7) Hurgada dalijasi į senąją miesto dalį vadinamą Dahar, bei naująją – Sakkala, yra pėsčiųjų promenada – El Mamsha, kur smagu rytais ar ir vakarais pasivaikščioti ar ir prasibėgti, gražiai įrengta jachtų prieplauka.

8) Didesnis viešbučių pasirinkimas nei Šarm El Šeiche;

 

 

Kelionės autobusu

Kelionės savo transportu

Kelionės laivu

Mini autobusas ir visureigis

Automobiliu arba mikroautobusu