Dauguma viešbučių yra patikrinti mūsų kolektyvo.
Susisiekite su mumis:
+370 (5) 2761188, +370 (6) 8790424
I-V: 10.00- 19.00 VI-VII: pagal susitarimą

Šarm El Šeicho regionas

Šarm El Šeichas įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Ši teritorija dažnai buvo tarptautinių konfliktų ir nesutarimų objektu. Daug kartų regionas buvo užgrobtas Izraelio.

Šarm El Šeichas 1956 metais Sinajaus konflikto metu priklausė Izraelio teritorijai, tačiau po metų ir vėl buvo grąžintas Egiptui.

Jungtinių Tautų taikdarių dislokuotų pajėgų metu 1967 metais miestas vėl buvo užgrobtas Izraelio. Tik 1982 metais Šarm El Šeichas kartu su Sinajaus pusiasaliu buvo grąžintas Egiptui. Nuo to laiko Egipto vyriausybė ėmėsi iniciatyvos tęsti miesto plėtrą. Turizmas čia tapo pačia svarbiausia ir didžiausia kurorto verslo sritimi.

Šarm El Šeicho regiuonui priklauso vienas geriausių Raudonosios jūros kurortų. Šis regionas yra padalytas į 6 kurortines zonas, rajonus. Šarm El Šeicho regiono žinomiausi regionai: Naama Bay („Elderio įlanka“) yra seniausia ir populiari Šarm el Šeicho regiono dalis, kurio antroje ir trečioje eilėje įsikūrę viešbučiai. Ties viso Naamos įlankos paplūdimio yra pėsčiųjų gatvė su restoranais, kavinėmis, diskotekomis ir parduotuvėmis. Shark's Bay yra gana nauja kurortinė vieta Šarm El Šeiche, garsėjanti koralų rifu ir prabangiais viešbučiais. Ras Um El Sido įlanka yra Hadabos rajone, netoli Naamos įlankos ir garsėja gyvais ir vienais iš įspūdingiausių visame Šarm El Šeiche koralų sodais. Dėl įlankoje esančio Hadabos rajono, žiemos ar ir šaltu metu yra mažiausiai tikėtinas stiprus vėjas, todėl šis rajonas – puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais ar ir asmenims pageidaujantiems užuovėjos. Kiti rajonai: kaip Ras Nosrani (šalia gražaus koralinio rifo, dalis kurio yra laukinėje, saugotinoje teritorijoje). Ras Nasrani rajone palei jūrą eina pėsčiųjų promenada, smagu pasivaikščioti ar pageidaujantiems rytais ir/ ar vakarais bėgioti bei palydėti ar pasitikti saulę. Rajonas tinkamas - ramesnio poilsio ieškantiems žmonėms, o pageidaujantys išvykti į senamiestį, ar kitus rajonus, kaip pavyzdžiui Naama Bay centrą turės užsakyti taksi paslaugas, nes vietiniai autobusai kursuoja tik nuo pagrindinės gatvės, o į šį rajoną - neužsuka. Nabq Bay – vienas iš populiariausių rajonų, kurį renkasi šeimos su vaikais, nes yra viešbučių turinčių vandens kalnelius, suaugę asmenys ieškantys išskirtinių aukštos kategorijos viešbučių, tačiau nereiktų pamiršti, kad žiemos metu - čia vėjas pats stipriausias ir bus labiausiai juntamas, taip pat koraliniai rifai yra apmirę o kai kur ir mirę, bei šalia kai kurių viešbučių labiau juntami potvyniai ir atoslūgiai ir Šarm El Maya.

Vienas populiariausių turistų traukos centrų yra – Senasis Šarm El Šeichas („Old Sharm“ arba „Old Market“), nutolęs nuo Naama Bay kurorto 5 kilometrus, o netoli Senojo Šarm El Šeicho yra El Maya įlanka su puikaus smėlio paplūdimiais. 

Objektai: vos už 11 km kelio nuo Seno Šarm El Šeicho yra nardytojų pamėgta įlanka Ras Um El Sidas. Apie 30 km į pietus nuo Naama Bay kurorto zonos, driekiasi viešbučių zona, už 18 km nuo kurorto yra UNESCO saugomas, Ras Mohamed, povandeninio Raudonosios jūros pasaulio draustinis. Žinomas Sinajaus kalnas, kurio papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas yra apytikriai už 250 km nuo miesto bei 10 mažiau ar ir daugiau populiarių kanjonų, kuriuose organizuojami žygiai, jei jungtiniai turai apimantys tiek apsilankymą kanjone bei pageidaujant galima derinti kerurračių, kupranugarių safarius ar ir paviršinį nardymą Dahabe "Trijuose baseinuose" (Three Pools) ar nardytojų vienoje iš įžymiausių "Mėlynosios skylės" (Blue Hole) vietų pasaulyje.

 

Kelionės autobusu

Kelionės savo transportu

Kelionės laivu