Dauguma viešbučių yra patikrinti mūsų kolektyvo.
Susisiekite su mumis:
+370 (5) 2761188, +370 (6) 8790424
I-V: 10.00- 19.00 VI-VII: pagal susitarimą

Miestai ir šalys

Sakartvelas (Gruzija)

Sakartvelas (Gruzija)

Geografiškai Gruzija priklauso Azijai, tačiau kultūriškai priskiriama Europai. Tai valstybė pietų Kaukaze, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje.

 
 
Daugiau informacijos apie Sakartvelo (Gruzijos) kryptis
Turkija

Turkija

Egėjo ir Viduržemių jūros pakrantės, pergyvenusios ir šlovę ir Romos Imperijos žlugimą, saugo tūkstančius istorinių faktų. Čia, kadaise buvo – ir Homero išaukštinta Troja, garsus Pergamono miestas, kažkada buvęs mokslo ir meno centru. Jūs niekur kitur pasaulyje nerasite tokios gausybės kultūrų, kaip Mažojoje Azijoje. Turkija – tiltas tarp dviejų pasaulių, tai šalis, kur susikerta Rytai ir Vakarai.

Daugiau informacijos apie Turkijos kryptis
Egiptas

Egiptas

Geografinė padėtis

Be Nilo upės visas Egiptas būtų dykuma. Visame Egipte kasmet iškrenta tik apie 2,5 centimetro lietaus, tačiau kiekvieną vasarą upė pakyla dėl liūčių prie jos šaltinio, toli į pietus Etiopijoje. Potvyniai apima upės slėnius ir palieka likučių, reikalingų medžiams, augalams ir pasėliams augti.
Pietų Egipto kraštovaizdį sudaro žemi kalnai ir dykuma. Šiaurės Egipte yra platūs slėniai prie Nilo ir dykuma rytuose ir vakaruose. Į šiaurę nuo sostinės Kairo yra besidriekianti trikampė Nilo upės delta. Ši derlinga žemė yra įrengta ir priklausanti ūkiams.

Daugiau informacijos apie Egipto kryptis
Jordanija

Jordanija

Jordanijos Hašimitų Karalystė – valstybė Artimuosiuose Rytuose. Artimieji Rytai – istorinis ir kultūrinis regionas tarp rytinių Viduržemio jūros ir Persijos įlankos (Vidurinių Rytų) krantų.

Daugiau informacijos apie Jordanijos kryptis