Dauguma viešbučių yra patikrinti mūsų kolektyvo.
Susisiekite su mumis:
+370 (5) 2761188, +370 (6) 8790424
I-V: 10.00- 19.00 VI-VII: pagal susitarimą

Antalijos regionas

Kelionių organizatorius „Amberturas“ specializuojasi organizuodami keliones į Turkiją, esame šios šalies ekspertai.

 

Galime pasiūlyti virš 600 viešbučių Turkijos kurortuose. Skrydžius į Turkiją galime pasiūlyti tiek tiesioginius su charteriniais (užsakomaisiais) reisais, tiek ir su reisiniais, su tarpiniu nusileidimu Europos mieste. Skrydžiai galimi tiek iš Lietuvos, tiek ir iš kitų šalių. Pervežimo paslaugas galime pasiūlyti tiek vykstant su grupe: su autobusu, mikroautobusu. Šių metų naujiena - "greitesnis pervežimas", kai sustojimų maksimalus skaičius iki 4, tiek ir individualiai. Kadangi tiek viešbučių, tiek skrydžių pasirinkimas labai platus, kelionės kainas galime pateikti esant konkrečiam paklausimui. Jei esate išsirinkę pageidaujamą viešbutį ir norite sužinoti visos kelionės kainą, prašytume užpildykite užsakymo formą ir mes kaip galima greičiau su Jumis susisieksime ir pasiūlysime.


Antalijos regionas yra populiariausia vieta Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje. Jame yra Alanijos, Antalijos, Beleko, Sidė bei Kemero regionai.


Antalija – tai didžiulis modernus miestas su nedideliu žavingu istoriniu senamiesčiu bei prieplauka. Antalija yra universali, nes visiems turi ką pasiūlyti! Besidomintiems istorija – įspūdingas archeologijos muziejus, apsipirkimų mylėtojams – prekybos centrų įvairovė, vandens dievaičiams – daugybė paplūdimių (Antalija ne be reikalo vadinama paplūdimių sinonimu), na ir žinoma, čia netrūksta ir kitų, visai šeimai, kompanijai ar ir pavieniams keliautojams tinkamų, veiklų.

Antalijos regionas, dalijasi į: Konyalti, Antalija, Lara ir Lara - Kundu rajonus. Populiariausias ir daugiausia viešbučių, esančių šalia jūros pakrantės yra Lara rajone. Čia viešbučių teritorijos dauguma išdalytos į 50.000 m² ar ir 100.000 m² plotus, dažniausiai stačiakampio formos, lygumos, kalnai bus toliau, matyti Kemero regiono pusėje. O paplūdimiai Lara rajone – smėlio arba ir maišyti su žvyreliu bei smulkiais akmenukais, o norint žinoti konkrečiai, reiktų pasidomėti viešbučių aprašymu. 


 

 

 

Kelionės autobusu

Kelionės savo transportu