Sankt Peterburgas

peterburg

Kelionės kaina 335 €/asmeniui 

Datos ir trukmė (4 nakvynės/ 5 dienos):
2019 rugpjūčio 9 d. – rugpjūčio 13 d. 

Kruizas į Rusijos Veneciją - Sankt Peterburgą!

Talinas – Helsinkis – Sankt Peterburgas – Talinas

1 diena.

Labai anksti ryte (apie 2 val.) išvykimas iš Panevėžio, Pasvalio. Kelionė per Latviją, Estiją. Kelionė jūra Talinas – Helsinkis (10:30-12:30). Pusryčiai laive (už papildomą mokestį). Atvykus į Suomiją ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Helsinkį. Išvykimas laivu į Sankt Peterburgą (18:00). Pramogos laive, nakvynė laivo kajutėse.

2 diena.

Pusryčiai kelte (už papildoma mokestį). Atvykimas į Sankt Peterburgą. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą. Vykstame į Rusų Versalį – Peterhofą, carų užmiesčio rezidenciją. Peterhofe susipažįstame su nuostabiu imperatoriškų pastatų ansamblių, apsuptų įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintų fontanų kompozicijų. Grįžtame į miestą. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame pasivaikščioti po naktinį Peterburgų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai. Vykstame į Ermitažą – vieną didžiausių pasaulio muziejų, kuriame eksponuojama apie 3 milijonai meno kūrinių. Po to atvažiuojame į Petropavlovsko tvirtovę. Tvirtovė yra viena iš pagrindinių UNESCO kultūros paveldu laikomo Sankt Peterburgo centro dalių. Čia yra soboras, kuriame palaidoti Rusijos carai nuo Petro Pirmojo laikų. Pagrindinė Peterburgo gatvė – Nevos Prospektas, miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo centras. Aplankysime Isakijaus Sobora, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Nuo Sobora kolonados atsiveria nuostabi Peterburgo panorama.

Toliau lankome unikalią Prisikėlimo bažnyčią, taip pat vadinamą „Atpirkėjo krauju“ (Spas na krovi), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų ir išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove.

Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame paplaukioti Peterburgo kanalais, nes būtent iš vandens pusės miestas atrodo ypač romantiškas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai. Šios dienos tikslas – Puškino miestas ir Ekaterinos dvaras. Dabar vadinama Carskoje selo daug kam žinoma kaip žymaus Rusijos poeto Puškino gimtinė, dažnai netgi vadinama Puškino vardu. Carskoje selo taip pat buvo viena iš mylimiausių Rusijos imperatorienės Jekaterinos II rezidencijų. Jekaterinos dvaras garsėja ne tik prašmatniais parkais, bet ir vidinėmis patalpomis, tokiomis kaip Gintaro kambarys ir didingoji barokine Didžioji salė.

Toliau vykstame į Pavlovską, pagrindinė rezidencija Rusijos Imperatoriškosios šeimos. Pavlovskas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Greta didžiulio ir gražaus Rusijos miesto Sankt Peterburgo stovi vieni iš pačių prašmatniausių šios šalies rūmų. Tai – Pavlovsko rūmai, Rusijos caro Pavlo I rezidencija. Įspūdingas XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užima net 600 hektarų ir kasmet privilioja šimtus tūkstančių Sankt Peterburge besilankančių turistų.

Grįžtame į miestą. Štai ir prabėgo 3 nuostabios dienos Sankt Peterburge. Atsisveikinimas su miestų. Registracija į keltą. Kelionė į Taliną. Pramogos ir nakvynė kelte.

5 diena.

Pusryčiai (už papildomą mokestį). 9:00 atvykimas į Taliną. Ekskursija po Talino senamiestį pėsčiomis. Laisvas laikas. Pagal galimybę išvyka prie Keila Joa krioklių ir/arba Paldiski skardžio. Po pietų išvykimas namų link. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė turistinės klasės, 49 vietų autobusu;
 • 2 nakvynės viešbučiuose Sankt Peterburge su pusryčiais;
 • laivo Talinas – Helsinkis bilietai;
 • 2 nakvynės laive Helsinkis – Sankt Peterburgas – Talinas, vieta A klasės kajutės su langu;
 • maitinimas – 2 pusryčiai viešbučiuose;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa (lietuvių kalba);
 • vietinio gido paslaugos (lietuvių kalba);
 • kelionės dokumentų sutvarkymas (reikalingas LR pasas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • asmeninės išlaidos;
 • pietūs ir vakarienės;
 • maitinimas keltuose;
 • kelionės draudimas (draudimą galite nusipirkti pas mus agentūroje);
 • mokami objektai. Bendra visų lankytinų objektų kaina – apie 100 €.