Raudonos Jordanijos spalvos ir "Pažadėtoji" žemė

Raudonos Jordanijos spalvos ir „Pažadėtoji žemė“ –
4 nakvynės / 5 dienos!

4 ekskursijos, apsilankymas Akabos kurorte ir poilsis prie Raudonosios jūros – įskaičiuotos!

Norite išvysti horizonte kylančių kalnų grožį ir jų įspūdingus siluetus? Svajojate aplankyti aukštus tarpeklius? Pajusti gaivų kalnų oro gūsį ar ore tvyrantį kavos su kardamonu aromatą? AMBERTURAS kviečia Jus pažinti Jordaniją!

Akmenimis grįstas grindinys, uolose iškaltos kapavietės – tai tik dalelytės tūkstantmečius skaičiuojančios nabatėjų istorijos, kurią pažinsime kartu.

Jordanija – tai galimybė pažinti Raudonosios jūros povandeninį pasaulį, jo pasakiškas nardymo vietas, užburiančias vešlios augmenijos grožiu ir gyvūnijos įvairove.

Jordanija – tai naujojo pasaulio stebuklo, vadinamo „Raudonoji dykumų rožė“ pažinimas.

Jūsų lauks kelionė visureigiais po vieną gražiausių dykumų pasaulyje – „Wadi Rum“. Dykuma žavi savo laukinės gamtos įvairove, retais augalais, gyvūnais, paukščiais. Šis gamtos stebuklas įspūdingas uolomis, jų statmenos formos žėri juodais, ryškiai geltonais ar raudonais atspalviais. Uolos, tarytum įsodintos dykumoje, dabartinis jų vaizdas – tai laiko ir erozijos rezultatas. Jas glūdino bei skaptavo vėjas, o sluoksniavo uoliniai luitai. Smėliu užpustyti keliai, tolumoje matomi spalvoti kalnų peizažai bei lėtai judantys kupranugarių karavanai – tai stulbinantis grožis! Žmonių dykumoje sutinkama mažai, laisvės pojūtis Jums garantuotas!

Dykumoje Jūsų laukia originali vakarienė, kurią beduinai gamina specialiame inde, užkastame Žemėje ir žarijų pataluose. Maisto paruošimas trunka keletą valandų, tad skonis nenuvilia nė vieno.

Aukštai iškilęs kalnas Nebo nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į „Pažadėtąją“ žemę, Jordano upė – kurioje buvo krikštyti pirmieji žydai ir manoma pats Jėzus Kristus. Mozaikų mietas – Madaba.

Jūsų atostogos Jordanijoje – tai įspūdžiai, kurie išliks ilgam!

Kiekvienas užsakydamas kelionę į Jordaniją dalyvaus gerumo projekte www.sharejoy.lt  Kiekviena užsakyta kelionė į Jordaniją – tai parama onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams! Kelionių organizatorius „Amberturas“ sergančių vaikų paramai skiria 5€ nuo kiekvieno Jūsų užsakymo.

Keliaukime ir dovanokime gėrį kartu!

1 diena: skrydis Vilnius – Amanas (skrydis tiesioginis, apie 4 val.). Atvykus į oro uostą, dokumentų, vizos ir bagažo kontrolė. Pervežimo paslaugos ir įsiregistravimas į 3* kategorijos viešbutį Jordanijos sostinėje, Amane. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Jordanijoje.

2 diena: ankstyvi pusryčiai viešbutyje arba pusryčių paketai (anglų k. Breakfast box) kelyje. Išvykimas į Petrą – vieną iš Naujojo Pasaulio stebuklų, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Petra – archeologinė vietovė, garsėjanti akmens statulomis, iškaltomis uolose apie 200-uosius metus prieš mūsų erą. Tai pamirštas nabatėjų miestas, dar vadinamas „Raudonąja dykumų rože“. Uolose iškalti nuostabūs rūmai, kurie atsiveria po ilgo ėjimo tarpekliu. Daugybė laiptuotų takų, vedančių į aukštus statinius, per daugelį amžių išlikę miesto vandentiekio liekanos, užburiančios spalvos bei erdvės, atsiveriančios uolose. Po ekskursijos vyksite pietų (pietūs, ekskursija į Petrą, bei įėjimo bilietai – įskaičiuoti į kelionės kainą, pageidaujant gėrimai pietų metu – už papildomą mokestį). Papietavę vyksime į vieną gražiausių pasaulyje dykumų Vadi Rum (Wadi Rum). Tai antras pagal populiarumą Jordanijos maršrutas po Petros. Dykuma žavi savo laukinės gamtos įvairove, retais augalais, gyvūnais ir paukščiais. Vadi Rum: įspūdinga statmenomis uolomis, kurios žėri juodais, ryškiai geltonais ar raudonais atspalviais. Tai seniausias žinomas žemės plutos geologinis sluoksnis. Uolos, kurios tarsi įsodintos dykumoje, atsirado maždaug prieš 30 milijonų metų. Dabartinis jų vaizdas – tai laiko ir erozijos rezultatas. Tektoniniai lūžiai ir vėjas gludino, skaptavo ir sluoksniavo uolinius luitus, kurie šiandien siekia iki 1854 m aukščio. Vadi Rum dykumos vaizdai, kaip dekoracija, pasitarnavo kuriant ne vieną kino filmą, tame tarpe „Indiana Džounsas ir paskutinis kryžiaus žygis“ (rež. Steven Spielberg) bei „Arabijos Lorensas“ (rež. David Lean). Vakare Jūsų lauks – beduinų vakarienė. (Keletą valandų specialiame inde, užkastame Žemėje ant įkaitusių žarijų bus specialiai Jūsų grupei kepama mėsa ir troškinamos daržovės. Skonis nepakartojamas, beliks tik pirštukus apsilaižyti. (Pageidaujant gėrimai vakarienės metu – už papildomą mokestį). Kad pamatyti dykumą net tik dienos metu, bet ir pasimėgauti žvaigždėtu dangumi – apsistosime nakvynei beduinų stovyklavietėje/ kempinge. Vakarienė ir nakvynė Vadi Rum dykumoje.

3 diena: Pusryčiai stovyklavietėje. Geriausias būdas pažinti Vadi Rum dykumą – tai apie keletą valandų trunkantis turas visureigiais („Jeep“safari). Po smagaus pasivažinėjimo visureigiais, kelionę vyksime prie Raudonosios jūros, esančio Akabos kurorto.

Įsiregistravimas į 3* ar 4* viešbutį Akaboje.  Mūsų parinktas viešbutis Akabos kurorte turi unikalią galimybę praleisti laiką prie Raudonosios jūros „Berenice Beach Club“ privačiame paplūdimio klube, esančio apie 20 km nuo Akabos miesto. Pervežimo paslaugos iš viešbučio iki paplūdimio ir atgal, įėjimo bilietas, paplūdimio rankšluosčiai, gultai ir skėčiai nuo Saulės yra įskaičiuoti. „Berenice Beach Club“ paplūdimio klube vyksta pramoginiai ir sporto užsiėmimai: šokiai, „bochia“, smiginis ir kt. Gėrimai ir maitinimas paplūdimio klube – už papildomą mokestį. Nepageidaujantiems būti  prie Raudonosios jūros, gali leisti laiką Akabos mieste. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Akaboje, Jordanijoje.  

4 diena: Ankstyvi pusryčiai viešbutyje Akaboje arba pusryčiai kelyje (breakfast box). Kelionė link kalno Nebo. Nebo kalnas Jordanijoje iškilęs 817 metrų virš jūros lygio, nuo kurio atsiveria įspūdinga Jordano slėnio ir Jericho miesto panoramos. Pakilti ant šio kalno verta, ne tik dėl įspūdingos panoramos, bet taip pat verta susipažinti su ypatinga religine reikšme. Remiantis Senuoju Testamentu, Mozė užkopęs ant kalno Nebo pažvelgė į Pažadėtąją žemę. Nors kapas nėra rastas, bet yra spėjimų, kad pranašas ant šio kalno yra palaidotas. IV a. Nebo kalne buvo pastatyta Mozės bazilika, iki šių dienų mažai išlikusi, galime išvysti tik senosios Mozės bazilikos grindų mozaikos likučių. Ant Nebo kalno taip pat pastatytas įspūdingas varinių gyvačių kryžius, kurį sukūrė italų architektas Giovanni Fantoni. Nusileidę nuo Nebo kalno vyksime prie Jordano upės, kur, pasak Naujojo Testamento, Jonas Krikštytojas krikštijo žydus, bei manoma, kad buvo pakrikštytas ir pats Jėzus Kristus. Toliau kelionę tesime Madabos mieste. Madabos miestas Jordanijoje, esantis apie 30 km į pietvakarius nuo Amano. Miestas žymus karštosiomis versmėmis ir Bizantijos laikų mozaikomis. Madabos žemėlapis – tai seniausias Šventosios žemės žemėlapis, nuo Levanto šiaurės iki Nilo deltos pietuose. Jį sukūrė Bizantijos amatininkai VI a. Po ekskursijos sugrįžimas į Jordanijos sostinę, įsiregistravimas į 3*kategorijos viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Amane, Jordanijoje.

5 diena: pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki skrydžio. Išsiregistravę iš viešbučio, pervežimo paslaugos su grupe ar individualiai, priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus į Jordanijos sostinės Amano tarptautinį oro uostą. Tiesioginis skrydis Amanas – Vilnius (skrydis tiesioginis, truksiantis apie 4:25).

Kelionės data: 2020 m. kovo mėn. 02 – 06 d.

(pageidaujant kitų datų, pagal papildomą paklausimą)

Kelionės kaina: 515 € asmeniui/ apsistojus dviviečiame kambaryje/ kempinge + skrydžio bilietai;

Kaina galios esant grupei ne mažesnei kaip 10 asmenų;

Kelionės kaina: 555 € asmeniui/ apsistojus dviviečiame kambaryje/ kempinge + skrydžio bilietai;

Kaina galios esant grupei 4 – 8 asmenys;

Pageidaujant galima rinktis iš kitų kelionės datų:

2020 m. kovo mėn. 09 – 13 d.

2020 m. kovo mėn. 16 – 20 d.

2020 m. kovo mėn. 27 – 27 d.

Kelionė organizuojama esant grupei ne mažesnei kaip 4 asmenys;

Į Kelionės kainą įskaičiuota (Kelionių organizatorius „Amberturas“):

 • Jordanijos viza;
 • Pervežimo paslaugos Amano oro uostas – viešbutis Amane – Amano oro uostas (atvykimo/ išvykimo dienomis). Pervežimų iš/ į oro uostą gidas – atstovas grupės nelydi, vyksta grupė tik su vairuotoju.
 • 4 nakvynės: 2 nakvynės Amane – 3* viešbutyje (su pusryčiais), 1 nakvynė kempinge „Wadi Rum“ (su pusryčiais ir vakariene), 1 nakvynė Akaboje – 3* arba 4* viešbutyje (su pusryčiais ir vakariene). „HB“ (pusryčiai ir vakarienės). Užsakius „HB“ (pusryčiai ir vakarienės). Pusryčių metu: gaivūs gėrimai, vanduo, kava ir arbata – įskaičiuoti į kelionės kainą, pageidaujant vakarienių metu visi gėrimai – už papildomą mokestį;
 • Ekskursija į nacionalinį parką „Wadi Rum“ dykumą + išvyka visureigiais (Jeep safari) + nacionalinio parko mokesčiai + vakarienė (pageidaujant gėrimai vakarienės metu – už papildomą mokestį);
 • Ekskursija „Raudonoji dykumų rožė – Petra“, įėjimo bilietai + pietūs (pageidaujant gėrimai pietų metu – už papildomą mokestį).
 • Transporto paslaugos Jordanijoje, pagal nurodytą programą su komfortabiliu transportu su oro kondicionieriumi;
 • Ekskursijų metu: 2 ir 4 dienos: į Petrą, „Wadi Rum“ dykumą, kalną Nebo, Jordano upę, Madabą, gidas (-ai): profesionalus, licenciją turintis: rusų arba anglų kalba kalbantis (apie gido kalbos pasirinkimą būtina pranešti užsakant kelionę);
 • Kiekvienas iš Jūsų, užsakydamas kelionę į Jordaniją, prisidėsite prie sharejoy.lt projekto, kuris yra parama onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams! Kelionių organizatorius „Amberturas“ sergančių vaikų paramai skiria 5€ nuo kiekvieno Jūsų užsakymo.

Į Kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis ir avia bilietai, maršrutu: Vilnius – Amanas – Vilnius, kaina nuo 80 € asmeniui (avia bilietus galite įsigyti savarankiškai arba pageidaujant galite užsakyti Jus aptarnaujančioje Kelionių Agentūroje);
 • Registruoto bagažo ir didesnio orlaivio salono bagažo gabenimas lėktuvu.
 • Vietų registracija lėktuve;
 • Arbatpinigiai: gidui (ekskursijų metu) ir vairuotojui apie 5 €/ dienai asmeniui;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (kelionės draudimą galite įsigyti „Amberturas“ biure);
 • Asmeninės išlaidos: nepaminėtiems maitinimams, gėrimams, suvenyrams ir pan.

Svarbu:

 • kelionės vadovas ar gidas esant nepalankioms oro sąlygoms ar pasikeitus maršrutui pasilieka teisę keisti kelionės programos objektų eiliškumą ar/ ir numatytus kelionės objektus!
 • Vykstant į Jordaniją, būtinas galiojantis pasas. Pasas turi galioti ne trumpai kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos;