Dauguma viešbučių yra patikrinti mūsų kolektyvo.
Susisiekite su mumis:
+370 (5) 2761188, +370 (6) 8790424
I-V: 10.00- 19.00 VI-VII: pagal susitarimą

Šarm El Šeicho

Šarm El Šeichas įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Ši teritorija dažnai buvo tarptautinių konfliktų ir nesutarimų objektu. Daug kartų regionas buvo užgrobtas Izraelio.

Šarm El Šeichas 1956 metais Sinajaus konflikto metu priklausė Izraelio teritorijai, tačiau po metų ir vėl buvo grąžintas Egiptui.

Jungtinių Tautų taikdarių dislokuotų pajėgų metu 1967 metais miestas vėl buvo užgrobtas Izraelio. Tik 1982 metais Šarm El Šeichas kartu su Sinajaus pusiasaliu buvo grąžintas Egiptui. Nuo to laiko Egipto vyriausybė ėmėsi iniciatyvos tęsti miesto plėtrą. Turizmas čia tapo pačia svarbiausia ir didžiausia kurorto verslo sritimi.

Šarm El Šeichui priklauso vienas geriausių Raudonosios jūros kurortų. Šis regionas yra padalytas į 6 kurortines zonas. Šarm el šeicho žinomiausi regionai: Naama Bay („Elderio įlanka“) yra seniausia ir patogiausia Šarm el Šeicho dalis – su išsidesčiusiais dvieem ar trim linijom viešbučių. Ties viso Naamos įlankos paplūdimio yra pėsčiųjų gatvė su restoranais, kavinėmis, diskotekomis ir parduotuvėmis. Shark's Bay yra gana nauja kurortinė vieta Šarme, garsėjanti prabangiu koralų rifu ir prabangiais viešbučiais. Ras Om El Seidą įlanka yra netoli Naamos įlankos ir garsėja savo koralų sodais, kuriuose gausu jūrų gyvybių. Ir kiti regionai kaip Ras Nosrani, Nabq Bay ir Šarm El Maya.

Vienas populiariausių turistų traukos centrų yra – Senasis Šarm El Šeichas („Old Sharm“ arba „Old Market“), nutolęs nuo Naama Bay kurorto 5 kilometrus, o netoli Senojo Šarm El Šeicho yra El Maya įlanka su puikaus smėlio paplūdimiais. Svarbu, kad iš Egipto sostinės Kairo į Šarm el Šeichą automobiliu nuvažiuoti užtruks apie 4 valandas, kadangi kelią sudaro 341 km. 

Objektai: vos už 11 km kelio nuo Seno Šarm El Šeicho randasi nardytojų pamėgta įlanka Ras Om El Seidas. 30 km į pietus nuo Naama Bay kurorto zonos, driekiasi viešbučių zona. Už 18 km nuo kurorto yra UNESCO saugomas, Ras Mohamed, povandeninio Raudonosios jūros pasaulio draustinis. Žinomas Sinajaus kalnas, kurio papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas yra už 250 km nuo miesto